+37060868658

POROS
HARMONIZAVIMO
PRAKTIKA

PAJAUSK

Leiskite sau pajausti savo gyvenimo skonį.

SUPRASK

Dar geriau pažinkite save ir savo partnerį, nes kada, jei ne dabar?

PAMILK

Jums reikia naujų patirčių. Atradimai suartina.

KAS TAI YRA?

TAI UNIKALI 2 VAL. TRUKMĖS PRAKTIKA POROMS, SKIRTA SUŽINOTI TAI, KO DAR NEŽINAI APIE SAVO SANTYKIUS. APIE TAI, KAIP JAUČIASI IR KĄ IŠ TIKRŲJŲ GALVOJA JŪSŲ PARTNERIS. ATRASTI KELIĄ Į HARMONINGĄ RYTOJŲ DRAUGE.

Kokia eiga?

KLAUSIMAI

Pirmame etape pora užpildo specialių jausminį klausimyną, kuriame apžvelgiamos visos gyvenimo sferos ir ne tik.

POKALBIS

Antrame etape pora turi progą moderuojamo pokalbio eigoje sužinoti vienas kito atsakymus į klausimus, apie ką daugelis niekada nėra kalbėję.

IŠVADOS

Galiausiai jūs gaunate išvadas apie jūsų santykių stipriausias ir tobulintinas sferas, bei praktinius patarimus ir strategijas.

KAM SKIRTA IR KOKIA NAUDA?

LAIMINGIEMS

100% garantuoju, kad praktikos metu sužinosite tai, ko dar nežinojote. Net jei šiuo metu sutariate gerai, jaučiatės laimingi, labai svarbu aiškiai žinoti, kas yra jūsų vienybė bei stiprybė, o dar svarbiau žinoti, kokias temas būtina paliesti, kad ateityje nekiltų nesklandumų.

IEŠKANTIEMS

Norėtumėte pagerinti savo santykius, sustiprinti ryšį, o gal susigrąžinti tai, ko jau seniai ilgitės, bet nežinote nuo ko pradėti? Čia puiki pradžia atrasti kažką naujo, nežinomo ir jau rytoj turėti bent keliolika idėjų, ką išbandyti ir kokiomis temomis pasikalbėti.

NUSIVYLUSIEMS

Anksčiau ar vėliau daugelis nuleidžia rankas, nes galvoja, kad jau viską išbandė. Taip, sunku kažką taisyti, kai nežinai nuo ko pradėti. Niekada nesi garantuotas, kad tau pavyks. Nepriimk jokio sprendimo neišbandęs šios praktikos. Ji suteiks visus reikalingus atsakymus ir sugrąžins viltį, kurios Tau taip reikia.

ATSILIEPIMAI

Ši praktika ir šie klausimai leido man pamatyti tas vietas, apie kurias nesusimąstydavau arba nedėjau tiek pastangų ir pamiršau, kad į juos reikia atsižvelgti. Labai gilūs klausimai. Ačiū.
Jolanta K.
Buvo tokių gerų vietų paliesta, kaip įtakos sferos, finansai, aistra, intymumas. Tarsi mes ir neturime temų TABU, bet vis tiek apie tai nepasikalbi kasdienybėje ir to net nesuvokiam. Man žiauriai patiko Vytauto grįžtamasis ryšys ir apibendrinimas, į ką reiktų atkreipti dėmesį, kad ateityje išvengti problemų. Išsinešam namo labai gerą jausmą.
Laimonas S.
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

IŠBANDYK

“Niekas neturi teisės atsisakyti to, ko nėra išbandęs.”

-VYTAUTAS JANČIAUSKAS

€149

ĮPRASTAS bilietas

  • PRAKTIKOS VIETA VILNIUJE. YRA GALIMYBĖ UŽSAKYTI ATVYKIMĄ Į NAMUS

€89

DRAUGŲ bilietas

  • UŽSAKOMA TIK TURINT DRAUGŲ REKOMENDACIJĄ IR NUOLAIDOS KODĄ

€0

DRĄSIEMS bilietas

  • PRAKTIKA BUS FILMUOJAMA IR ANALIZUOJAMA MOKYMŲ METU

KILO KLAUSIMŲ?
RAŠYK MUMS IR VISKĄ PAPASAKOSIM.

Nebijokite bendrauti. Mes nesikandžiojame 🙂 Mielai atrašinėjame į jūsų žinutes, o dar meiliau bendraujame telefonu. Rašykite, kad ir koks klausimas besisuktų galvoje. Nėra kvailų klausimų. Yra tik nesupratingi žmonės. Mes labai supratingi.

Vytautas
Jančiauskas

PRAKTIKOS VEDĖJAS

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Jeigu suprasite, kad ši paslauga jums buvo nenaudinga ir nieko naujo nesužinojote, mes grąžinsime visus sumokėtus pinigus. Kodėl? Todėl, kad norime gauti atlygį tik už suteiktą vertę. Žinome, kad yra tobulėjančių ir pažengusių žmonių arba tų, kurie nenori įsileisti pokyčių ir atsiverti, todėl iš pagarbos jums, mes visiškai suprasime ir be jokių klausimų gąžinsime tai, ką sumokėjote, paspausime ranką ir palinkėsime geros dienos.

+370 608 68658

Tavo skambutis mums šventė. Visada pakyla nuotaika, nes kartais taip pabosta prie to kompiuterio sėdėti. Pasuk, iš kart paklausiu "kaip laikaisi"!

info@feel2gether.lt

Netaisyk gramatinių klaidų, jei nesinori. Nežiūrėk stilistikos, jei nesižiūri. Būk savimi. Rašyk bet ką, nes labai noriu Tau atrašyti.

Įrašykite savo numerį ir mes su jumis susisieksime

Rezervuokis laiką, jei nori kažko naujo

Close Menu
×
×

Cart